Estetinis plombavimas Klaipėdoje

Kas yra estetinis plombavimas?

Estetinis plombavimas – tai minimaliai invazyvus danties atkūrimo būdas. Estetinio plombavimo metu atstatoma nudilusių, nuskilusių, karieso paveiktų ar kitaip estetinę išvaizdą praradusių dantų spalva, forma, dydis. Gydymo metu naudojamos aukštos kokybės plombinės medžiagos, kurias sluoksniuojant restauruoti dantys atrodo natūraliai.

Estetinis plombavimas gali būti rekomenduojamas, kai:

  • Paciento netenkina jo dantų spalva

  • Esant senoms ar nekokybiškoms plomboms

  • Yra tarpai tarp dantų, dantys nudilę

  • Paciento netenkina jo danties ar dantų forma

  • Dantys kreivi

  • Reikalingas sąkandžio pakėlimas

  • Ortodontinio gydymo metu

Estetinis plombavimas rekomenduojamas panašioms situacijoms spręsti kaip ir estetinis dantų protezavimas, tačiau estetinis plombavimas tinkamesnis, kai yra nežymūs dantų formos, spalvos, padėties pakitimai. Esant daugiau pažeistiems dantims labiau rekomenduotinas estetinis dantų protezavimas. Konsultacijos metu gydytojas parinks Jums tinkamiausią gydymą.

Nuo ko pradėti norint atlikti estetinį plombavimą?

Gydymas prasideda nuo konsultacijos ir gydymo plano sudarymo. Konsultacijos metu yra išsamiai ištiriama kramtymo sistema ir įvertinama ar estetinis plombavimas konkrečiu atveju yra geriausias ir tinkamiausias gydymo metodas. 3-6 mėn. prieš estetinį plombavimą turi būti atlikta profesionali burnos higiena.

Dantų priežiūra po estetinio plombavimo

Po estetinio plombavimo svarbu kruopščiai prižiūrėti dantis. Dantis valytis rekomenduojama su švelniu šepetėliu ir poliruojančia dantų pasta (t.y. neturinčia daug abrazyvinių dalelių) bei valyti tarpdančius su tarpdančių siūlu. Atvykti profesionaliai burnos higiena ir profilaktiniams patikrinimams kas 6-12 mėn. Profesionalios burnos higienos metu yra išpoliruojami plombuotų dantų paviršiai, kad jie kuo ilgiau išliktų blizgūs.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Sandra Subačiūtė

Sandra Subačiūtė

Gydytoja odontologė

Plačiau
Vilija Bungardienė

Vilija Bungardienė

Gydytoja odontologė

Plačiau
Vaiva Vaitkevičienė

Vaiva Vaitkevičienė

Gydytoja odontologė

Plačiau