burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena - nuolatinė apsauga nuo ėduonies ir periodontito. Šias ligas sukelia bakterijos, kurios "įsikuria" ant danties paviršiaus ir dantenų vagelėje.
Burnos kvapas, bendra organų būklė, plombų, protezų, implantų, breketų ilgas tarnavimas – visa tai taip pat priklauso tiek nuo kokybiškos individualiosios, tiek nuo reguliariai atliekamos profesionaliosios burnos higienos. Profesionali burnos higiena mūsų klinikoje atliekama naudojant ultragarsinį skalerio aparatą. Ultragarsu pašalinami virš dantenų ir po jomis esantys akmenys, taip pat mikroorganizmai bei jų toksinai iš dantenų kišenių. Nuo nikotino, arbatos, kavos atsiradusiam apnašui pašalinti mes siūlome išbandyti apnašų šalinimo aparatą „Kavo-Prophyflex''. Šiuo aparatu net sunkiai prieinamose vietose apnašos nuvalomos stipria oro, vandens bei medicininių miltelių srove. Nuvalius apnašas ir konkrementus „Kavo-Prophyflex“ aparatru, dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais. Profesionalios burnos higienos metu, taip pat poliruojami dantų ir plombų paviršiai, kabantys plombų kraštai, poliruojamas plombų paviršius po estetinio plombavimo, įvertinama plombų ir protezų būklė, įvertinama periodonto būklė, nustatomas dantų valymo efektyvumas, mokoma, kaip atlikti burnos higieną namie, parenkamos higienos priemonės (dantų šepetėlis, pasta, dantų siūlas, tarpdančių šepetėliai ir kt.).

implantologija

Implantacija

Kai kurie žmonės iki šiol mano, kad dantų implantai – tarsi svetimkūnis burnoje. Daugelis iki šiol galvoja, kad jie gali būti negražūs ir nepraktiški, trukdyti valgyti, bendrauti ar šypsotis. Dantų implantavimas jau daugiau kaip 50 metų yra vienas pažangiausių dalykų šiuolaikinėje odontologijoje, kuris suteikia dantis praradusiems žmonės galimybę turėti naujus, praktiškai niekuo nesiskiriančius dantis. Nuolat tobulėjant dantų implantams ir pačiai implantavimo procedūrai yra pasiekiami puikūs estetiniai rezultatai.

Niekas neatskirtų, jog žmogus turi netikrą – implantuotą – dantį. Kita vertus, dantų implantai leidžia jaustis, lyg turėtumėte savus dantis ir ilgainiui pamiršti, kad kažkada buvote jų netekę. O pati procedūra turi minimalų komplikacijų skaičių. Dantų implantavimas visais požiūriais – geresnis trūkstamų dantų problemos sprendimas.

protezavimas

Protezavimas

Dantų netekimas – nemaloni, skaudi ir daug diskomforto sukelianti problema, nuo kurios nei vienas nėra apsaugotas.

Šiuolaikiniai odontologijos būdai leidžia su tuo nesitaikstyti ir siūlo puikią išeitį – dantų protezavimą. Kiekvienas dalinio ar visiško dantų netekimo atvejis yra skirtingas, pacientai – individualūs, todėl galimi įvairūs dantų protezavimo būdai.

terapinis dantų gydymas

Terapinis dantų gydymas

Terapinis dantų gydymas – tai profilaktinių ir gydymo priemonių taikymas, siekiant išvengti, atstatyti kariozinės ar nekariozinės kilmės dantų defektus.
Dėl įvairių priežasčių Jūsų dantis gali pažeisti kariesas, traumos, nekarioziniai dantų pažeidimai.
Labiausiai paplitęs danties kietųjų audinių pažeidimas - kariesas. Laiku nepastebėjus ir nesugydžius mažos skylutės, ji didėja, atsiranda jautrumas karščiui, šalčiui, saldžiam maistui. Delsiant kreiptis į odontologą, gali prasidėti danties nervo ar audinių, esančių apie dantį, uždegimas. Tuomet tenka dantį ne tik plombuoti, bet ir gydyti šaknies kanalus, o gal net ir protezuoti, norint atstatyti jo
funkciją ir anatominį vientisumą.

TLK paslaugos

TLK apmokamos paslaugos

Klaipėdos odontologijos centras teikia TLK apmokamos protezavimo paslaugas.
Kokiai sumai kompensuojamos dantų protezavimo išlaidos?

Pensijinio amžiaus, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurie turi mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties, taip pat tiems asmenims, kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio) kompensuojama balų suma iki 397,22 balų. Pensijinio amžiaus, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm storio, kompensuojama iki 1222,20 balų. Vaikams kompensuojama iki 1222,20 balų. Dantų protezavimo paslaugų, kurių išlaidos kompensuojamos iš PSDF biudžeto, bazinės kainos 1 balas lygus 1 €.

dantų balinimas

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui pasigražinti savo šypseną. Šiuo metu tai viena populiariausių kosmetinio dantų gydymo procedūrų. Dantų balinimas gali būti atliekamas namuose arba odontologo kabinete. Namuose dantis galima balinti kapomis. Kabinete gydytojas jums pasiūlys ofisinį balinimą. Visi šie būdai iš tiesų puikūs ir efektyvūs. Balinant dantis namuose prireikia daugiau laiko ir kantrybės. Dantų jautrumas gali būti visą balinimo kurso laiką (apie 10-14 parų). Balinimo metu reikia vengti dažančio maisto ir gėrimų, nerūkyti. Gydytojo kabinete dantų balinimui gali prireikti nuo 1iki 3 vizitų. Dantų jautrumą galima jausti tik vieną parą arba visai jo nebūna, ir tik 1-2 paras reikia vengti dažančių produktų, nerūkyti.